Jos van Kan

Jos van Kan
theatre director
(1962, The Netherlands)
Photo: © Jan Glas

LINKS

Uitgeverij Nieuw Amsterdam. www.nieuwamsterdam.nl

Schauspiel Wuppertal, Germany. www.wuppertaler-buehnen.de

Slagwerk Den Haag, Netherlands www.slagwerkdenhaag.nl

Tryater, Leeuwarden, Netherlands. www.tryater.nl

Oorkaan, Amsterdam, Netherlands. www.oorkaan.nl

Micha Hamel, composer, poet. www.michahamel.com

Tomoko Mukayama, pianist, artist, performer. www.tomoko.nl

Marlijn Helder, pianist, composer. www.marlijnhelder.com

Ian Wilson, composer, www.ianwilson.ie

Jan Ros, painter, visual artist, stage-designer. www.janros.nl

Michiel Voet, visual artist, photographer, stage-designer. www.michielvoet.com